Choď na obsah Choď na menu
 


Pet Center, Europa SC, Na Troskách 25, Banská Bystrica

11. 5. 2011

Za druhú akvaristiku, z ktorej dojmy vám popíšem som si vybral Pet Center na najvyššom poschodí nákupného centra Europa SC, Banská Bystrica.

Opäť treba povedať, že akvaristika je to len z časti. Výber rýb, rastlín a podotýkam aj ostatných vodných živočíchov je lepší ako v Hornej ul., dokonca si dovolím tvrdiť, že veľmi slušný. Nájdete tu ryby aj rastliny, ktoré nepatria medzi bežnú výbavu akvaristík, okrem toho ponúkajú raky, žabky a aj krevetky, ale tie len v zanedbateľnom množstve. Darovať alebo predať nejaké rybičky sa im nedá, čo sa už stáva trendom. Nevýhodu by som videl aj v tom, že umiestnenie v nákupnom centre nie je práve najvýhodnejšie, pretože je tam stále plno ľudí, ale drvivá väčšina z nich nemá v úmysle nič nakupovať, prišli sa proste pozrieť do ďalšieho z obchodov, ako sa to už v nákupných centrách robí. Výhradný dodávateľ pre tento obchod, čo sa týka akvaristiky je firma Sera, čo je kvalitatívne asi najlepšie, ale cenovo najvyššie. Rybky a rastlinky sú taktiež cenovo nad priemerom. Čo sa týka personálu, tak odbornosť proste neexistuje. Je úplné zbytočné niekoho sa niečo pýtať. Personál má na tričkách slogan firmy ,,Rozumieme reči zvierat", čo mi pri niektorých pripadá vtipné, skôr však tragikomické. To asi hovorí za všetko. 

Výber živočíchov a rastlín teda výborný, ceny dosť vysoké (už aj tak dosť vysoké ceny firmy Sera sú ešte viac predražené) a personál nulový. Oplatí sa sem chodiť podľa môjho názoru kupovať len rybky a rastlinky, s tými určite budete spokojný, ale ostatné by som si radšej kúpil niekde inde. 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.